پارسی خوان

مرجع بلاگر ایران - جدید ترین ها از وبلاگ های پارسی

به پارسی خوان بزرگترین مرجع بلاگر ایرانی خوش آمدید!
لازم به ذکر است پارسی خوان هیچ مسئولیتی در قبال محتوی منتشر شده در وب سایت را ندارد و مسئولیت محتوی بر دوش وبلاگ منتشر کننده آن مطلب میباشد!
لذا خواهشمند است در صورت مشاهده هرگونه محتوی مجرمانه از طریق بخش ثبت شکایات به ما در جهت حذف آن کمک کنید.
هدف پارسی خوان این است تا وبلاگ نویسان ایرانی بهتر دیده شوند و سریع تر پیشرفت کنند.

ثبت شکایت

question_answer مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان از جمله خدمات تلفنی کلینیک کودک و نوجوان ندای آرامش روان می‌باشد.

 

مشاوره روانشناسی کودک و نوجوان را باید جدی بگیرید چرا که این دو دوره، دوره‌های بسیار حساس و مهمی از زندگی فرزندان شما هستند و نباید مشکلات و دغدغه‌هایی از فرزند شما را که به هر دلیل درکی از آن ندارید، پشت گوش بیاندازید.
بعضی از کودکان خواسته یا ناخواسته دچار مشکلاتی می‌شوند که تشخیص و درمان آن بدون مراجعه به روانشناس یا مشاور کودک امکان پذیر نمی‌باشد. از جمله این اختلالات یا مشکلات: اختلالات ارتباطی، اختلالات فراگیر رشد، تیک، اختلالات دفعی، اضطراب، خجالتی بودن، انزوا طلبی، مشکلات رفتاری، ترس، افسردگی، بیش فعالی، مشکلات توجهی، پرخاشگری، ناتوانی یادگیری، مشکلات تغذیه‌ای، شب ادراری و… می‌باشد. این مسایل معمولا با مشاوره، روان درمانی، بازی درمانی، نوروفیدبک، آموزش والدین و در مواردی ترکیبی از چند یا همه این موارد به خوبی حل می‌شود.

 

هدف از مشاوره کودک:
• آموزش والدگری صحیح و موثر
• آگاه سازی والدین در مورد ویژگی‌ها، ظرفیت‌ها و تفاوت‌های کودکان در هر مقطع سنی
• حل مشکلات کودکان در زمینه‌های مختلف رفتاری، تحصیلی، ارتباطی
• ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات کودک
• ارزیابی هوش و انجام تست های IQ

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان

کودکانی که با جدایی یا طلاق یا مشاجرات والدین روبرو هستند، اطفال و نوجوانانی که تجربه فقدان و سوگ عزیزان را داشته‌اند، کودکان و نوجوانانی که مورد سواستفاده‌های جنسی، آزار قرار گرفته‌اند و همچنین کودکانی که دچار بیماری‌های ناتوان کننده جسمی می‌باشند نیاز بیشتری به حمایت‌های روانشناس کودک و نوجوان دارند.

مشاوره تلفنی کودک و نوجوان برای آن دسته از والدین یا کودکان و نوجوانانی است که برایشان راحت‌تر است بصورت غیر حضوری مشکلات خود را بیان کنند.


aminbattery

کلمات کلیدی: کودک ,مشکلات ,مشاوره ,کودکان ,اختلالات ,تلفنی ,مشاوره تلفنی ,تلفنی کودک ,کودکان در ,کودکانی که ,نوجوانانی که ,مشاوره تلفنی کودک

clear_all آخرین مطالب این وبلاگ

clear_all آخرین ارسال ها

keyboard_arrow_up